WIADOMO┼ÜCI arrow OTRZ─śSINY
OTRZ─śSINY PDF Drukuj E-mail
pi▒tek, 10 czerwiec 2011
 

Koledzy i kole┼╝anki !!!

 

Zgodnie z tradycj─ů internatu 11 pa┼║dziernika odby┼éy si─Ö otrz─Ösiny tegorocznych pierwszoklasistów oraz nowych wychowawców. Konkurencje by┼éy bardzo trudne ale wszyscy odwa┼╝nie udowodnili, ┼╝e zas┼éuguj─ů by pozosta─ç w naszej spo┼éeczno┼Ťci internackiej. ┼Ümiechu i zabawy by┼éo bardzo du┼╝o. Oficjalnie og┼éaszamy, ┼╝e jeste┼Ťcie pe┼énoprawnymi mieszka┼äcami INTERNATU.

Image

Image

Image
Image

Image

Image
Image
Image

WAKACYJNE STA┼╗E

WAKACYJNE STA┼╗E

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Rekrutacja 2013

PODANIA MO┼╗NA SK┼üADA─ć POPRZEZ REJESTRACJ─ś ELEKTRONICZN─ä LUB OSOBI┼ÜCIE W SEKRETARIACIE SZKO┼üY

Szkoła w rankingach

Go┼Ťcimy

Aktualnie jest 1 internaut├│w online.

Odwiedziło nas 4553 internautów od października 2009