WIADOMOŚCI arrow OTRZĘSINY
OTRZĘSINY PDF Drukuj E-mail
piątek, 10 czerwiec 2011
 

Koledzy i koleżanki !!!

 

Zgodnie z tradycją internatu 11 października odbyły się otrzęsiny tegorocznych pierwszoklasistów oraz nowych wychowawców. Konkurencje były bardzo trudne ale wszyscy odważnie udowodnili, że zasługują by pozostać w naszej społeczności internackiej. Śmiechu i zabawy było bardzo dużo. Oficjalnie ogłaszamy, że jesteście pełnoprawnymi mieszkańcami INTERNATU.

Image

Image

Image
Image

Image

Image
Image
Image

WAKACYJNE STAŻE

WAKACYJNE STAŻE

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Comenius Regio

Comenius Regio ruszył

Rekrutacja 2013

PODANIA MOŻNA SKŁADAĆ POPRZEZ REJESTRACJĘ ELEKTRONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Szkoła w rankingach

Gościmy

Aktualnie jest 1 internautów online.

Odwiedziło nas 935 internautów od października 2009