WIADOMOŚCI arrow KOŁO ROWEROWE "DWA KOŁA"
KOŁO ROWEROWE PDF Drukuj E-mail
Âroda, 19 pa╝dziernik 2011

Ciekaw─ů form─ů sp─Ödzania wolnego czasu w Internacie jest ucz─Öszczanie na spotkania Ko┼éa Rowerowego „Dwa Ko┼éa”. Uczniowie pod opiek─ů  Wychowawcy, Pana Ryszarda Winnika organizuj─ů rowerowe wycieczki po najbli┼╝szej okolicy. Uczestniczyli te┼╝ w uroczysto┼Ťciach Dnia bez Samochodu w Bi┼égoraju oraz na Mi─Ödzynarodowych Targach producentów rowerów w Kielcach. Oto kilka fotek :

 

Image

 

Image

Image
 

Image

 

Image

 

Image

WAKACYJNE STA┼╗E

WAKACYJNE STA┼╗E

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Rekrutacja 2013

PODANIA MO┼╗NA SK┼üADA─ć POPRZEZ REJESTRACJ─ś ELEKTRONICZN─ä LUB OSOBI┼ÜCIE W SEKRETARIACIE SZKO┼üY

Szkoła w rankingach

Go┼Ťcimy

Aktualnie jest 1 internaut├│w online.

Odwiedziło nas 4539 internautów od października 2009