WIADOMOŚCI arrow KOŁO ROWEROWE "DWA KOŁA"
KOŁO ROWEROWE PDF Drukuj E-mail
środa, 19 październik 2011

Ciekawą formą spędzania wolnego czasu w Internacie jest uczęszczanie na spotkania Koła Rowerowego „Dwa Koła”. Uczniowie pod opieką  Wychowawcy, Pana Ryszarda Winnika organizują rowerowe wycieczki po najbliższej okolicy. Uczestniczyli też w uroczystościach Dnia bez Samochodu w Biłgoraju oraz na Międzynarodowych Targach producentów rowerów w Kielcach. Oto kilka fotek :

 

Image

 

Image

Image
 

Image

 

Image

 

Image

WAKACYJNE STAŻE

WAKACYJNE STAŻE

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Comenius Regio

Comenius Regio ruszył

Rekrutacja 2013

PODANIA MOŻNA SKŁADAĆ POPRZEZ REJESTRACJĘ ELEKTRONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Szkoła w rankingach

Gościmy

Aktualnie jest 1 internautów online.

Odwiedziło nas 380 internautów od października 2009