WIADOMOŚCI arrow ANDRZEJKI
ANDRZEJKI PDF Drukuj E-mail
wtorek, 17 stycze˝ 2012

W wigili─Ö ┼Ťw. Andrzeja wychowankowie i wychowawcy Internatu ZSDiO┼Ü przygotowali wieczór wró┼╝b andrzejkowych. Na spotkanie zaprosili┼Ťmy dzieci i m┼éodzie┼╝ zwierzynieckich Domów Dziecka oraz cz┼éonków Ko┼éa M┼éodych Wolontariuszy z Gimnazjum Publicznego w Zwierzy┼äcu. Zabawa by┼éa znakomita a wró┼╝by na nadchodz─ůcy rok wy┼é─ůcznie  pomy┼Ťlne.

 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

WAKACYJNE STA┼╗E

WAKACYJNE STA┼╗E

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Rekrutacja 2013

PODANIA MO┼╗NA SK┼üADA─ć POPRZEZ REJESTRACJ─ś ELEKTRONICZN─ä LUB OSOBI┼ÜCIE W SEKRETARIACIE SZKO┼üY

Szkoła w rankingach

Go┼Ťcimy

Aktualnie jest 2 internaut├│w online.

Odwiedziło nas 4521 internautów od października 2009