WIADOMOŚCI arrow WOLONTARIACKIE TOURNEE
WOLONTARIACKIE TORNEE PDF Drukuj E-mail
środa, 05 wrzesień 2012

WOLONTARIACKIE TOURNEE W ZWIERZYŃCU

W dniach 22-26 czerwca pięcioro uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w Wolontariackim Tournee po województwie lubelskim. Mieli okazję odwiedzić: Chełm, Włodawę, Puławy, Nałęczów oraz rodzimy Zwierzyniec. W czasie wyjazdu poznali wolontariuszy z innych szkół i wspólnie z nimi promowali ideę wolontariatu.

W ramach tournee 24 czerwca na deptaku w Zwierzyńcu odbył się festyn wolontariuszy zorganizowany przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu z Lublina przy udziale Klubu Wolontariusza „Przyjaźń” z Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu i Klubu Wolontariusza z Gimnazjum w Zwierzyńcu.

Festyn rozpoczął się o godzinie 12.00 i trwał do godziny 16.00. Było wiele atrakcji: gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, prezentacja lokalnych instytucji i wspomagających potrzebujących i  ich działań, występ zespołu teatralnego z ZSDiOŚ i Gimnazjum, promocja idei wolontariatu przez wolontariuszy z całego województwa lubelskiego a także wolontariuszy z naszej szkoły. Było nam tym bardziej miło uczestniczyć w tym przedsięwzięciu, że wolontariat w naszej szkole istnieje od 10 lat. Opiekę nad wolontariuszami sprawowała Jadwiga Stachyra i Anna Olejarczuk a nad aktorami Agnieszka Oseła.

WAKACYJNE STAŻE

WAKACYJNE STAŻE

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Comenius Regio

Comenius Regio ruszył

Rekrutacja 2013

PODANIA MOŻNA SKŁADAĆ POPRZEZ REJESTRACJĘ ELEKTRONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Szkoła w rankingach

Gościmy

Aktualnie jest 2 internautów online.

Odwiedziło nas 389 internautów od października 2009