WIADOMOŚCI arrow WOLONTARIACKIE TOURNEE
WOLONTARIACKIE TORNEE PDF Drukuj E-mail
Âroda, 05 wrzesie˝ 2012

WOLONTARIACKIE TOURNEE W ZWIERZYŃCU

W dniach 22-26 czerwca pi─Öcioro uczniów z naszej szko┼éy uczestniczy┼éo w Wolontariackim Tournee po województwie lubelskim. Mieli okazj─Ö odwiedzi─ç: Che┼ém, W┼éodaw─Ö, Pu┼éawy, Na┼é─Öczów oraz rodzimy Zwierzyniec. W czasie wyjazdu poznali wolontariuszy z innych szkó┼é i wspólnie z nimi promowali ide─Ö wolontariatu.

W ramach tournee 24 czerwca na deptaku w Zwierzy┼äcu odby┼é si─Ö festyn wolontariuszy zorganizowany przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu z Lublina przy udziale Klubu Wolontariusza „Przyja┼║┼ä” z Zespo┼éu Szkó┼é Drzewnych i Ochrony ┼Ürodowiska w Zwierzy┼äcu i Klubu Wolontariusza z Gimnazjum w Zwierzy┼äcu.

Festyn rozpocz─ů┼é si─Ö o godzinie 12.00 i trwa┼é do godziny 16.00. By┼éo wiele atrakcji: gry i zabawy dla dzieci i m┼éodzie┼╝y, prezentacja lokalnych instytucji i wspomagaj─ůcych potrzebuj─ůcych i  ich dzia┼éa┼ä, wyst─Öp zespo┼éu teatralnego z ZSDiO┼Ü i Gimnazjum, promocja idei wolontariatu przez wolontariuszy z ca┼éego województwa lubelskiego a tak┼╝e wolontariuszy z naszej szko┼éy. By┼éo nam tym bardziej mi┼éo uczestniczy─ç w tym przedsi─Öwzi─Öciu, ┼╝e wolontariat w naszej szkole istnieje od 10 lat. Opiek─Ö nad wolontariuszami sprawowa┼éa Jadwiga Stachyra i Anna Olejarczuk a nad aktorami Agnieszka Ose┼éa.

WAKACYJNE STA┼╗E

WAKACYJNE STA┼╗E

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Rekrutacja 2013

PODANIA MO┼╗NA SK┼üADA─ć POPRZEZ REJESTRACJ─ś ELEKTRONICZN─ä LUB OSOBI┼ÜCIE W SEKRETARIACIE SZKO┼üY

Szkoła w rankingach

Go┼Ťcimy

Aktualnie jest 2 internaut├│w online.

Odwiedziło nas 4521 internautów od października 2009