WIADOMOŚCI arrow POKAZY PRZYRODNICZE
POKAZY PRZYRODNICZE PDF Drukuj E-mail
środa, 05 wrzesień 2012

POKAZY PRZYRODNICZE W ROZTOCZAŃSKIM PARKU NARODOWYM

11 sierpnia w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym Roztoczańskiego Parku Narodowego odbyła się plenerowa impreza edukacyjna pod hasłem „Przyroda i człowiek”. W ramach współpracy z RPN nasi uczniowie z kl. II LO, II TOŚ, IIITPD, III LO, IV TOŚ i IV TPD pod kierunkiem pani Jadwigi Stachyry oraz Anny Olejarczuk przygotowali dla odwiedzających muzeum pokazy przyrodnicze, na których zaprezentowali min. właściwości i budowę drewna, gatunki ptaków i zwierząt występujących na terenie parku. Ogromnym powodzeniem, szczególnie wśród najmłodszych odwiedzających cieszył się pokaz świata pod mikroskopem, gdzie można było w dużym powiększeniu oglądać zarówno rośliny jak i tkanki zwierzęce i ludzkie. Nie mniejszą ciekawość (a czasem i przerażenie) wzbudziła wystawa pająków ptaszników, których hodowlą zajmują się trzej nasi koledzy. Dodatkową oprawą pokazów była prezentacja multimedialna o ptakach przygotowana przez panią Stachyrę. Młodzież  fachowo dzieliła się  ze zwiedzającymi swoją wiedzą i umiejętnościami np. różnymi metodami pomiaru wysokości drzewa a turyści oraz mieszkańcy Zwierzyńca do samego końca imprezy odwiedzali nasze stoisko.

WAKACYJNE STAŻE

WAKACYJNE STAŻE

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Comenius Regio

Comenius Regio ruszył

Rekrutacja 2013

PODANIA MOŻNA SKŁADAĆ POPRZEZ REJESTRACJĘ ELEKTRONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Szkoła w rankingach

Gościmy

Aktualnie jest 1 internautów online.

Odwiedziło nas 208 internautów od października 2009