WIADOMOŚCI arrow POKAZY PRZYRODNICZE
POKAZY PRZYRODNICZE PDF Drukuj E-mail
Âroda, 05 wrzesie˝ 2012

POKAZY PRZYRODNICZE W ROZTOCZAŃSKIM PARKU NARODOWYM

11 sierpnia w O┼Ťrodku Edukacyjno-Muzealnym Roztocza┼äskiego Parku Narodowego odby┼éa si─Ö plenerowa impreza edukacyjna pod has┼éem „Przyroda i cz┼éowiek”. W ramach wspó┼épracy z RPN nasi uczniowie z kl. II LO, II TO┼Ü, IIITPD, III LO, IV TO┼Ü i IV TPD pod kierunkiem pani Jadwigi Stachyry oraz Anny Olejarczuk przygotowali dla odwiedzaj─ůcych muzeum pokazy przyrodnicze, na których zaprezentowali min. w┼éa┼Ťciwo┼Ťci i budow─Ö drewna, gatunki ptaków i zwierz─ůt wyst─Öpuj─ůcych na terenie parku. Ogromnym powodzeniem, szczególnie w┼Ťród najm┼éodszych odwiedzaj─ůcych cieszy┼é si─Ö pokaz ┼Ťwiata pod mikroskopem, gdzie mo┼╝na by┼éo w du┼╝ym powi─Ökszeniu ogl─ůda─ç zarówno ro┼Ťliny jak i tkanki zwierz─Öce i ludzkie. Nie mniejsz─ů ciekawo┼Ť─ç (a czasem i przera┼╝enie) wzbudzi┼éa wystawa paj─ůków ptaszników, których hodowl─ů zajmuj─ů si─Ö trzej nasi koledzy. Dodatkow─ů opraw─ů pokazów by┼éa prezentacja multimedialna o ptakach przygotowana przez pani─ů Stachyr─Ö. M┼éodzie┼╝  fachowo dzieli┼éa si─Ö  ze zwiedzaj─ůcymi swoj─ů wiedz─ů i umiej─Ötno┼Ťciami np. ró┼╝nymi metodami pomiaru wysoko┼Ťci drzewa a tury┼Ťci oraz mieszka┼äcy Zwierzy┼äca do samego ko┼äca imprezy odwiedzali nasze stoisko.

WAKACYJNE STA┼╗E

WAKACYJNE STA┼╗E

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Rekrutacja 2013

PODANIA MO┼╗NA SK┼üADA─ć POPRZEZ REJESTRACJ─ś ELEKTRONICZN─ä LUB OSOBI┼ÜCIE W SEKRETARIACIE SZKO┼üY

Szkoła w rankingach

Go┼Ťcimy

Aktualnie jest 1 internaut├│w online.

Odwiedziło nas 4553 internautów od października 2009