WIADOMOŚCI arrow Comenius Regio ruszył
Comenius Regio PDF Drukuj E-mail
wtorek, 20 listopad 2012

Comenius Regio ruszył !

We wrześniu w starostwie powiatowym odbyło się pierwsze spotkanie w sprawie realizacji Comenius Regio. Projekt będzie realizowany przez dwa powiaty: zamojski i Schwaebisch Hall. W realizację przedsięwzięcia zaangażowane są również  cztery szkoły zawodowe z Polski i dwie z Niemiec. Projekt będzie służył nawiązaniu współpracy między partnerami i wymianie doświadczeń z zakresu gospodarowania energią.

W ZSDiOŚ w Zwierzyńcu został powołany zespół do realizacji projektu, w skład którego weszli Waldemar Gardiasz - dyrektor szkoły oraz nauczyciele zawodu w Technikum Ochrony Środowiska:  Jadwiga Stachyra, Urszula Szyport, Tomasz Urban, Andrzej Sokołowski. W Comenius Regio zaangażowane będą trzy klasy. Zespół projektowy spotkał się we wrześniu na pierwszym spotkaniu roboczym, na którym przedstawiono główne cele projektu, harmonogram jego realizacji oraz plan pracy.

WAKACYJNE STAŻE

WAKACYJNE STAŻE

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Comenius Regio

Comenius Regio ruszył

Rekrutacja 2013

PODANIA MOŻNA SKŁADAĆ POPRZEZ REJESTRACJĘ ELEKTRONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Szkoła w rankingach

Gościmy

Aktualnie jest 4 internautów online.

Odwiedziło nas 199 internautów od października 2009