WIADOMOŚCI arrow Comenius Regio ruszył
Comenius Regio PDF Drukuj E-mail
wtorek, 20 listopad 2012

Comenius Regio ruszył !

We wrze┼Ťniu w starostwie powiatowym odby┼éo si─Ö pierwsze spotkanie w sprawie realizacji Comenius Regio. Projekt b─Ödzie realizowany przez dwa powiaty: zamojski i Schwaebisch Hall. W realizacj─Ö przedsi─Öwzi─Öcia zaanga┼╝owane s─ů równie┼╝  cztery szko┼éy zawodowe z Polski i dwie z Niemiec. Projekt b─Ödzie s┼éu┼╝y┼é nawi─ůzaniu wspó┼épracy mi─Ödzy partnerami i wymianie do┼Ťwiadcze┼ä z zakresu gospodarowania energi─ů.

W ZSDiO┼Ü w Zwierzy┼äcu zosta┼é powo┼éany zespó┼é do realizacji projektu, w sk┼éad którego weszli Waldemar Gardiasz - dyrektor szko┼éy oraz nauczyciele zawodu w Technikum Ochrony ┼Ürodowiska:  Jadwiga Stachyra, Urszula Szyport, Tomasz Urban, Andrzej Soko┼éowski. W Comenius Regio zaanga┼╝owane b─Öd─ů trzy klasy. Zespó┼é projektowy spotka┼é si─Ö we wrze┼Ťniu na pierwszym spotkaniu roboczym, na którym przedstawiono g┼éówne cele projektu, harmonogram jego realizacji oraz plan pracy.

WAKACYJNE STA┼╗E

WAKACYJNE STA┼╗E

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Rekrutacja 2013

PODANIA MO┼╗NA SK┼üADA─ć POPRZEZ REJESTRACJ─ś ELEKTRONICZN─ä LUB OSOBI┼ÜCIE W SEKRETARIACIE SZKO┼üY

Szkoła w rankingach

Go┼Ťcimy

Aktualnie jest 2 internaut├│w online.

Odwiedziło nas 4531 internautów od października 2009