WIADOMOŚCI arrow UMOWY PODPISANE
UMOWY PODPISANE! PDF Drukuj E-mail
wtorek, 26 luty 2013

UMOWY PODPISANE!

 

Dzień 25 stycznia 2013 r zapisał się na trwałe w pamięci uczniów klasy II TOŚ ze względu na fakt podpisania umów o staże zagraniczne, które zostały zaplanowane na listopad 2013 r. w Hiszpanii.  Tego dnia uczniowie i rodzice zostali zapoznani ze szczegółowym programem miesięcznego wyjazdu, którego głównym celem będzie poznanie realiów hiszpańskiego rynku pracy oraz specyfiki tamtejszych zakładów pracy związanych z ochroną środowiska, a także zdobycie doświadczenia zawodowego potwierdzonego dokumentem Europass Mobilność.

 

Od września 2012 r. klasa II TOŚ uczestniczy w zajęciach z języka hiszpańskiego natomiast od 1 lutego rozpocznie się intensywny kurs przygotowawczy do wyjazdu podczas którego przyszli praktykanci będą mogli nauczyć się podstaw branżowego języka angielskiego, a na zajęciach z przygotowania kulturowo- pedagogicznego będą mogli zdobyć wiedzę na temat kultury hiszpańskiej i tamtejszych realiów życia.

WAKACYJNE STAŻE

WAKACYJNE STAŻE

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Comenius Regio

Comenius Regio ruszył

Rekrutacja 2013

PODANIA MOŻNA SKŁADAĆ POPRZEZ REJESTRACJĘ ELEKTRONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Szkoła w rankingach

Gościmy

Aktualnie jest 3 internautów online.

Odwiedziło nas 199 internautów od października 2009