WIADOMOŚCI arrow UMOWY PODPISANE
UMOWY PODPISANE! PDF Drukuj E-mail
wtorek, 26 luty 2013

UMOWY PODPISANE!

 

Dzie┼ä 25 stycznia 2013 r zapisa┼é si─Ö na trwa┼ée w pami─Öci uczniów klasy II TO┼Ü ze wzgl─Ödu na fakt podpisania umów o sta┼╝e zagraniczne, które zosta┼éy zaplanowane na listopad 2013 r. w Hiszpanii.  Tego dnia uczniowie i rodzice zostali zapoznani ze szczegó┼éowym programem miesi─Öcznego wyjazdu, którego g┼éównym celem b─Ödzie poznanie realiów hiszpa┼äskiego rynku pracy oraz specyfiki tamtejszych zak┼éadów pracy zwi─ůzanych z ochron─ů ┼Ťrodowiska, a tak┼╝e zdobycie do┼Ťwiadczenia zawodowego potwierdzonego dokumentem Europass Mobilno┼Ť─ç.

 

Od wrze┼Ťnia 2012 r. klasa II TO┼Ü uczestniczy w zaj─Öciach z j─Özyka hiszpa┼äskiego natomiast od 1 lutego rozpocznie si─Ö intensywny kurs przygotowawczy do wyjazdu podczas którego przyszli praktykanci b─Öd─ů mogli nauczy─ç si─Ö podstaw bran┼╝owego j─Özyka angielskiego, a na zaj─Öciach z przygotowania kulturowo- pedagogicznego b─Öd─ů mogli zdoby─ç wiedz─Ö na temat kultury hiszpa┼äskiej i tamtejszych realiów ┼╝ycia.

WAKACYJNE STA┼╗E

WAKACYJNE STA┼╗E

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Rekrutacja 2013

PODANIA MO┼╗NA SK┼üADA─ć POPRZEZ REJESTRACJ─ś ELEKTRONICZN─ä LUB OSOBI┼ÜCIE W SEKRETARIACIE SZKO┼üY

Szkoła w rankingach

Go┼Ťcimy

Aktualnie jest 2 internaut├│w online.

Odwiedziło nas 4537 internautów od października 2009