WIADOMOŚCI arrow WAKACYJNE STAŻE
WAKACYJNE STAŻE PDF Drukuj E-mail
piątek, 12 lipiec 2013

 

Staże rozpoczęte!!!

                Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu rozpoczął realizację projektu pt.  „Czas na staż – program przygotowania zawodowego uczniów szkół regionu zamojskiego” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 – Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Dwudziestoosobowa grupa uczniów kształcących się w zawodach technik ochrony środowiska i technik geodeta odbywa staże zawodowe w Roztoczańskim Parku Narodowym w Zwierzyńcu, w firmie Geo-Info-Map SC. w Zamościu, Przedsiębiorstwie Wielobranżowym" Mapa" w Zamościu i Geomark-u w Biłgoraju. Staże pozwolą młodzieży zdobyć doświadczenie zawodowe, jak również uzupełnić i wzbogacić wiadomości i umiejętności wyniesione ze szkoły.

Oto kilka zdjęć z prac terenowych.

 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

 

 WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII --->>>

 

 

 „CZAS NA STAŻ – PROGRAM PRZYGOTOWANIA ZAWODOWEGO UCZNIÓW SZKÓŁ REGIONU ZAMOJSKIEGO”

 

17 maja 2013 roku rozpoczęła  się w naszej szkole rekrutacja do  projektu unijnego - „CZAS NA STAŻ – PROGRAM PRZYGOTOWANIA ZAWODOWEGO UCZNIÓW SZKÓŁ REGIONU ZAMOJSKIEGO”, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX - Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego, którego głównym celem jest zdobycie doświadczenia zawodowego uczniów poprzez organizację letnich staży zawodowych u pracodawców.

Projekt jest realizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu w partnerstwie z Zespołem Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu oraz innymi partnerami.

            W projekcie weźmie udział 40 uczniów Technikum Ochrony Środowiska oraz Technikum Geodezyjnego, którzy podczas wakacji 2013 realizować będą staże u pracodawców w wymiarze 165 godzin, tj. 21 dni roboczych.

Dla każdego uczestnika projektu, który zrealizuje staż  przewidziano stypendium stażowe w wysokości 1 500 zł.

Drugim celem projektu jest doposażenie szkół w pomoce naukowe. Pozwoliło to Szkole w ramach środków projektowych zakupić sprzęt dydaktyczny za kwotę 95 000 zł. Sprzęt będzie wykorzystywany przez uczniów w czasie prac  terenowych.

Mamy nadzieję, że taka forma edukacji młodzieży sprawi jej dużo satysfakcji i będzie bardzo efektywna.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

WAKACYJNE STAŻE

WAKACYJNE STAŻE

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Comenius Regio

Comenius Regio ruszył

Rekrutacja 2013

PODANIA MOŻNA SKŁADAĆ POPRZEZ REJESTRACJĘ ELEKTRONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Szkoła w rankingach

Gościmy

Aktualnie jest 1 internautów online.

Odwiedziło nas 438 internautów od października 2009