WIADOMOŚCI arrow WAKACYJNE STAŻE
WAKACYJNE STA┼╗E PDF Drukuj E-mail
pi▒tek, 12 lipiec 2013

 

Sta┼╝e rozpocz─Öte!!!

                Zespó┼é Szkó┼é Drzewnych i Ochrony ┼Ürodowiska w Zwierzy┼äcu rozpocz─ů┼é realizacj─Ö projektu pt.  „Czas na sta┼╝ – program przygotowania zawodowego uczniów szkó┼é regionu zamojskiego” w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki 2007-2013, Priorytet IX – Rozwój wykszta┼écenia i kompetencji w regionach, Dzia┼éanie 9.2 – Podniesienie atrakcyjno┼Ťci i jako┼Ťci szkolnictwa zawodowego. Dwudziestoosobowa grupa uczniów kszta┼éc─ůcych si─Ö w zawodach technik ochrony ┼Ťrodowiska i technik geodeta odbywa sta┼╝e zawodowe w Roztocza┼äskim Parku Narodowym w Zwierzy┼äcu, w firmie Geo-Info-Map SC. w Zamo┼Ťciu, Przedsi─Öbiorstwie Wielobran┼╝owym" Mapa" w Zamo┼Ťciu i Geomark-u w Bi┼égoraju. Sta┼╝e pozwol─ů m┼éodzie┼╝y zdoby─ç do┼Ťwiadczenie zawodowe, jak równie┼╝ uzupe┼éni─ç i wzbogaci─ç wiadomo┼Ťci i umiej─Ötno┼Ťci wyniesione ze szko┼éy.

Oto kilka zdj─Ö─ç z prac terenowych.

 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

 

 WI─śCEJ ZDJ─ś─ć W GALERII --->>>

 

 

 „CZAS NA STA┼╗ – PROGRAM PRZYGOTOWANIA ZAWODOWEGO UCZNIÓW SZKÓ┼ü REGIONU ZAMOJSKIEGO”

 

17 maja 2013 roku rozpocz─Ö┼éa  si─Ö w naszej szkole rekrutacja do  projektu unijnego - „CZAS NA STA┼╗ – PROGRAM PRZYGOTOWANIA ZAWODOWEGO UCZNIÓW SZKÓ┼ü REGIONU ZAMOJSKIEGO”, w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki, Priorytet IX - Rozwój wykszta┼écenia i kompetencji w regionach, Dzia┼éanie 9.2. Podniesienie atrakcyjno┼Ťci i jako┼Ťci szkolnictwa zawodowego, którego g┼éównym celem jest zdobycie do┼Ťwiadczenia zawodowego uczniów poprzez organizacj─Ö letnich sta┼╝y zawodowych u pracodawców.

Projekt jest realizowany przez Pa┼ästwow─ů Wy┼╝sz─ů Szko┼é─Ö Zawodow─ů im. Szymona Szymonowica w Zamo┼Ťciu w partnerstwie z Zespo┼éem Szkó┼é Drzewnych i Ochrony ┼Ürodowiska im. Jana Zamoyskiego w Zwierzy┼äcu oraz innymi partnerami.

            W projekcie we┼║mie udzia┼é 40 uczniów Technikum Ochrony ┼Ürodowiska oraz Technikum Geodezyjnego, którzy podczas wakacji 2013 realizowa─ç b─Öd─ů sta┼╝e u pracodawców w wymiarze 165 godzin, tj. 21 dni roboczych.

Dla ka┼╝dego uczestnika projektu, który zrealizuje sta┼╝  przewidziano stypendium sta┼╝owe w wysoko┼Ťci 1 500 z┼é.

Drugim celem projektu jest doposa┼╝enie szkó┼é w pomoce naukowe. Pozwoli┼éo to Szkole w ramach ┼Ťrodków projektowych zakupi─ç sprz─Öt dydaktyczny za kwot─Ö 95 000 z┼é. Sprz─Öt b─Ödzie wykorzystywany przez uczniów w czasie prac  terenowych.

Mamy nadzieję, że taka forma edukacji młodzieży sprawi jej dużo satysfakcji i będzie bardzo efektywna.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

WAKACYJNE STA┼╗E

WAKACYJNE STA┼╗E

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Rekrutacja 2013

PODANIA MO┼╗NA SK┼üADA─ć POPRZEZ REJESTRACJ─ś ELEKTRONICZN─ä LUB OSOBI┼ÜCIE W SEKRETARIACIE SZKO┼üY

Szkoła w rankingach

Go┼Ťcimy

Aktualnie jest 6 internaut├│w online.

Odwiedziło nas 4543 internautów od października 2009