WIADOMOŚCI arrow HALA SPORTOWA
HALA SPORTOWA PDF Drukuj E-mail
piątek, 08 styczeń 2010
Image

Image
Hala sportowa Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska została uroczyście oddana do użytku 7 czerwca 2008 roku. Ten cenny obiekt sportowy stanowi uwieńczenie szeregu prac i
Image
współdziałania Dyrekcji Szkoły, Grona Pedagogicznego i Rodziców, a także władz samorządowych Zwierzyńca i powiatu zamojskiego. Projektu został współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu  Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pt.” Przebudowa hali produkcyjnej na potrzeby  zajęć rekreacyjno- sportowych przy Zespole  Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w  Zwierzyńcu” .

Hala powstała na bazie zlikwidowanego Przedsiębiorstwa Remontowo – Montażowego Przemysłu Piwowarskiego. Próby pozyskania sali gimnastycznej podejmowane były dwukrotnie już od lat siedemdziesiątych. Obiekt jest nieodpłatnie udostępniany na potrzeby letniej Akademii Filmowej stanowiąc jednocześnie największą salę kinową.

 

Najwyższe standardy wyposażenia hali nieustannie wpływają na jakość prowadzonych zajęć, przyczyniając się do krzewienia kultury fizycznej nie tylko wśród uczniów, ale i w środowisku lokalnym oraz umożliwiają organizację wielu przedsięwzięć rekreacyjno- sportowych. Hala dysponuje najnowocześniejszą bazą sprzętową oraz siłownią.

 

Ideą naszej szkoły jest promowanie edukacji poprzez sport, który w konsekwencji korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny, intelektualny oraz moralny każdego człowieka, szczególnie tego,

Image
który właśnie wkracza w dorosłe życie. Pragniemy poszerzać możliwości kształcenia i wychowywania tak, by stworzyć młodzieży najkorzystniejsze warunki harmonijnego rozwoju.

WAKACYJNE STAŻE

WAKACYJNE STAŻE

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Comenius Regio

Comenius Regio ruszył

Rekrutacja 2013

PODANIA MOŻNA SKŁADAĆ POPRZEZ REJESTRACJĘ ELEKTRONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Szkoła w rankingach

Gościmy

Aktualnie jest 1 internautów online.

Odwiedziło nas 390 internautów od października 2009