WIADOMOŚCI arrow HALA SPORTOWA
HALA SPORTOWA PDF Drukuj E-mail
pi▒tek, 08 stycze˝ 2010
Image

Image
Hala sportowa Zespo┼éu Szkó┼é Drzewnych i Ochrony ┼Ürodowiska zosta┼éa uroczy┼Ťcie oddana do u┼╝ytku 7 czerwca 2008 roku. Ten cenny obiekt sportowy stanowi uwie┼äczenie szeregu prac i
Image
wspó┼édzia┼éania Dyrekcji Szko┼éy, Grona Pedagogicznego i Rodziców, a tak┼╝e w┼éadz samorz─ůdowych Zwierzy┼äca i powiatu zamojskiego. Projektu zosta┼é wspó┼éfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu  Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pt.” Przebudowa hali produkcyjnej na potrzeby  zaj─Ö─ç rekreacyjno- sportowych przy Zespole  Szkó┼é Drzewnych i Ochrony ┼Ürodowiska w  Zwierzy┼äcu” .

Hala powsta┼éa na bazie zlikwidowanego Przedsi─Öbiorstwa Remontowo – Monta┼╝owego Przemys┼éu Piwowarskiego. Próby pozyskania sali gimnastycznej podejmowane by┼éy dwukrotnie ju┼╝ od lat siedemdziesi─ůtych. Obiekt jest nieodp┼éatnie udost─Öpniany na potrzeby letniej Akademii Filmowej stanowi─ůc jednocze┼Ťnie najwi─Öksz─ů sal─Ö kinow─ů.

 

Najwy┼╝sze standardy wyposa┼╝enia hali nieustannie wp┼éywaj─ů na jako┼Ť─ç prowadzonych zaj─Ö─ç, przyczyniaj─ůc si─Ö do krzewienia kultury fizycznej nie tylko w┼Ťród uczniów, ale i w ┼Ťrodowisku lokalnym oraz umo┼╝liwiaj─ů organizacj─Ö wielu przedsi─Öwzi─Ö─ç rekreacyjno- sportowych. Hala dysponuje najnowocze┼Ťniejsz─ů baz─ů sprz─Ötow─ů oraz si┼éowni─ů.

 

Ide─ů naszej szko┼éy jest promowanie edukacji poprzez sport, który w konsekwencji korzystnie wp┼éywa na rozwój emocjonalny, intelektualny oraz moralny ka┼╝dego cz┼éowieka, szczególnie tego,

Image
który w┼éa┼Ťnie wkracza w doros┼ée ┼╝ycie. Pragniemy poszerza─ç mo┼╝liwo┼Ťci kszta┼écenia i wychowywania tak, by stworzy─ç m┼éodzie┼╝y najkorzystniejsze warunki harmonijnego rozwoju.

WAKACYJNE STA┼╗E

WAKACYJNE STA┼╗E

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Rekrutacja 2013

PODANIA MO┼╗NA SK┼üADA─ć POPRZEZ REJESTRACJ─ś ELEKTRONICZN─ä LUB OSOBI┼ÜCIE W SEKRETARIACIE SZKO┼üY

Szkoła w rankingach

Go┼Ťcimy

Aktualnie jest 4 internaut├│w online.

Odwiedziło nas 4543 internautów od października 2009